קצת עלינו

סקוץ' אנד סודה חוגגת את הרוח החופשית של אמסטרדם באופטימיות אין סופית, אותנטיות והבעה עצמית מאז 1985.

ייצור אחראי הוא חלק בלתי נפרד מהתחייבות שלנו כחברה למען עתיד טוב יותר. יצירת אופנה אחראית מתחילה בחומרים ובאנשים שיוצרים אותה. כחלק מההתחייבות שלנו אנחנו בסקוץ' אנד סודה עובדים רק עם מפעלים ויצרנים העומדים בפוליסות השמירה על הסביבה ובהם גם תנאי עבודה בטוחים ומטיבים עם העובדים.

אנחנו מתגאים בשרשרת האספקה שלנו ובקשרי העבודה שרקמנו עם יצרנים אלו - חלקם עובדים איתנו מעל ל-20 שנה; הם חלק בלתי נפרד מתהליך העיצוב, הייצור וגם ההצלחה שלנו.

הקולקציות שלנו נמכרות במעל ל-225 חנויות ברחבי העולם ועוד 7,000 בוטיקים שמחזיקים את המותג בערים הגדולות. כך אנחנו מפיצים את הבשורה של סקוץ' אנד סודה, הרוח של אמסטרדם והשינוי הסביבתי בכל מקום בעולם.

הסיפור שלנו

החברה מקדמת אינדיבידואליות והבעה עצמית בעזרת עיצובים עשירים ועל זמניים ששואבים השראה מהעיר בו נוסדה.
בסקוץ' אנד סודה אנחנו מגדירים כל יום מחדש לבוש יום יומי, מחברים את הצפוי אל הבלתי צפוי וממשיכים ליצור באחריות ואופטימיות. המטרה שלנו היא להביא אושר לא משנה מה הנסיבות. אנחנו מעיזים לשלב באותנטיות את הקלאסי עם המודרני, את הצבע עם ההדפס, לשחק עם טקסטורות ולשדרג כל פעם מחדש את האסתטיקה של המותג. אנחנו שואפים לייצר את המלתחה האולטימטיבית עבורכם. כזו שמתאימה לכל יום בשבוע. הכוללת עיצובים מיוחדים ויפים שיכולים לרגש, לסחוף ולתת השראה לכל מי שלובש אותם. העיצובים שלנו ייחודים, איכותיים ואנחנו מחכים כבר לראות איך תהפכו אותם לשלכם.

הקולקציות שלנו

מגוון הקולקציות שלנו בין אם לנשים, גברים או ילדים הם הדוגמא המושלמת לחופש יצירתי. כל הפריטים מעוצבים באמסטרדם ושואבים השראה מהעיר, האווירה והסובבים אותה. בכל קולקציה תוכלו למצוא מנעד פריטים המאחדים עיצוב מקורי עם פונקציונאליות חכמה. החל מעיצובי סטייטמנט חדשניים ועד לפריטי לבוש קלאסיים איכותיים ומלאי פרטים.
הפילוסופיה שלנו באה לידי ביטוי בכל קולקציה ופריט שנוצרים באהבה, הקפדה ומלאכת יד. אך אנחנו מדמיינים עולם בו אנחנו עושים טוב ולא רק בעזרת העיצובים המיוחדים שלנו. בראש סדר העדיפויות של המותג נמצא ערך הקיימות. אנחנו בסקוץ' אנד סודה מאמינים שגם את העסק שלנו אנחנו צריכים לנהל עם רגישות גדולה לסביבה. עקב כך אנחנו עובדים במרץ ועושים בחירות אחראיות בכל יום ובכל שלבי העיצוב והעבודה כדי להפחית את ההשפעה השלילית שיש לתעשייה על הסביבה וכדור הארץ. כחלק מהאחריות שלנו למען הסביבה כל מוצרי סקוץ' אנד סודה מעוצבים בצורה המשלבת נוחות עם איכות, זאת כדי ליצור מוצרים שישמשו אתכם לאורך שנים. אנחנו בוחרים בקפידה את החומרים איתם אנחנו יוצרים עוד בשלבי העיצוב הראשונים. בכל עונה אנחנו משלבים בקולקציות שלנו עוד חומרים חדשים ומתחשבים בסביבה כדי לעמוד במטרה שלנו ולעשות שינוי שיוביל לצמצום הנזק הסביבתי. חומרים אלו מופקים בצורה מתחשבת יותר בהשוואה לחומרים קונבנציונליים והופכים לאלטרנטיבה מיטבה לנו ולעולם. את מידת ההשקעה שאנחנו משקיעים בעיצובים שלנו אפשר
לראות גם באופן בו אנחנו מייצרים את הפריטים שלנו.

קרא עוד

החנויות שלנו

את חנויות המותג שלנו תוכלו למצוא בכל הערים הגדולות בעולם, בנקודות מפתיעות ובלתי צפויות. ארצות הברית, אירופה, אסיה פסיפיק ועכשיו גם בישראל.

הסטודיו שלנו

המקום בו העיצובים הייחודים, היפים והמרגשים שלנו מתעוררים לחיים.